Birmingham: Nastolatkowie z maczetami zaatakowali kino w trakcie seansu dla dzieci!

Około stu młodych osób wtargnęło z maczetami do kina wypełnionego dziećmi. Ich celem padli widzowie, oglądający w sobotnie popołudnie "Krainę Lodu 2".

Zdarzenie miało miejsce w popularnym kompleksie kinowym "Star City" w Birmingham, które tego dnia wypełnione było rodzinami z małymi dziećmi. Około godziny 17:30 do budynku wtargnęła liczna grupa młodych osób, uzbrojonych w maczety.

Wśród obecnych na sali osób zapanowało przerażenie, dzieci płakały. "To jeden z najstraszniejszych momentów mojego życia" - wyznała kobieta, która stała wówczas w kolejce po bilety na hitową "Krainę Lodu 2". Świadkowie relacjonowali, że grupa nastolatków rzuciła się na jedną z dziewczynek, obecnych w kinie. "Wybucha wielka walka, która była naprawdę przerażająca" - powiedziała Ashmit Sinha.

Na miejsce zdarzenia szybko przybyły zastępy policji. Siedmiu funkcjonariuszy, którzy z psami ruszyli w kierunku uzbrojonych osób, w wyniku starcia zostało rannych. Na szczęście udało się opanować sytuację i nikt z obecnych w kinie nie doznał poważnych obrażeń. W związku aktem agresji aresztowano kilka osób, w tym 13-letnią nastolatkę. 

Policja nie wypowiada się na temat pochodzenia agresorów. W sieci ukazały się natomiast liczne zdjęcia z miejsca zdarzenia, na których widać grupę młodzieńców o bliskowschodnich rysach. 

(źródło)

SKOMENTUJ

8+8 =
333 26.11.2019 W takiej sytuacji powinna obowiazywac zasada-najpierw strzelaj potem pytaj!
Machamet 25.11.2019 dlaczego czepiają się niewinnych synów lekarzy i innych specjalistów z Afryki? :(
Jack jones 25.11.2019 Na własne życzenie mają ten bandzaj może bardziej przez rządzących łaskawych dla dziczy.
Artur 25.11.2019 U nas lewki też by tak chcieli, a tu nic...