Nie popuszczą nawet 8-latce! Atak radykalnej lewicy na młodą vlogerkę, grożono jej śmiercią

8-letnia Ava Martinez do tej pory oprócz chodzenia do szkoły zajmowała się publikowaniem vlogów, na których parodiowała słynną lewicową działaczkę polityczną. W związku z groźbami, jakie otrzymywała dziewczynka od zwolenników myśli głoszonych przez Aleksandrę Ocasio-Cortez, jej rodzice poinformowali media, iż odważna i bystra 8-latka zmuszona jest porzucić swoją internetową działalność.

Alexandra Ocasio-Cortez swoją pracę w Izbie Reprezentantów rozpoczęła w 2018 roku. W wyścigu o władzę pokonała jednego z nowojorskich kongresmenów - Crowleya. Za sprawą swoich kontrowersyjnych wypowiedzi i skrajnych poglądów błyskawicznie została twarzą lewego odłamu Partii Demokratyczne. Swoją postawą przysporzyła prawicowcom sporą ilość powodów do żartów i kpin z licznych wpadek kobiety, a także jej niezbyt możliwych do zrealizowania punktów programu wyborczego.

Cały ambaras w związku z występami dziewczynki w sieci rozpoczął się, kiedy jej rodzice odkryli, że nie tylko jest podobna do lewicowej polityk, ale potrafi też świetnie ją naśladować. Rodzina zapoczątkowała więc nagrywanie serii krótki filmów, na których Ava w zabawny sposób parodiuje Ocasio-Cortez. Jej występy tak przypadły do gustu internetowej społeczności, że jej profil odwiedzany był przez tysiące fanów.

Niedawno rodzice dziewczynki o nietuzinkowym talencie poinformowali jednak, że ich dziecko kończy swoją karierę vlogerki. 8-latka nie będzie kontynuować występów w sieci, ponieważ padła ofiarą gróźb ze strony zwolenników ideologii lewicowej polityk. Zajadle broniący swoich przekonań wyznawcy AOC grozili dziewczynce oraz jej rodzicom śmiercią. Czynili to nie tylko za pośrednictwem social mediów, ale także posługując się ich prywatnymi numerami telefonów.

Komentarze oraz pogróżki stały się jeszcze bardziej dokuczliwe po opublikowaniu na facebookowym profilu dziewczynki sesji zdjęciowej parodiującej dramatyczne zdjęcia AOC przy granicy z Meksykiem. 

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

4+2 =

Opinie użytkowników

SzkodnikAtomowy 11.07.2019 Szkoda lubiłem te filmy ;_: