Atak nożownika w Rzymie! Dźgnął, ponieważ zobaczył krzyżyk

Do ataku napastnika marokańskiego pochodzenia doszło w rejonie dworca kolejowego Termini w Rzymie. Świadkowie donoszą, iż do kłótni między nielegalnym imigrantem a bezdomnym z Gruzji doszło już na pokładzie autobusu. Wszystko zaczęło się od krzyżyka na szyi ofiary.

W trakcie scysji muzułmanin nie szczędził obelg w stosunku do przeciwnika, następnie dogonił go i już poza obrębem pojazdu dźgnął ofiarę nożem. Obecni przy incydencie ludzie twierdzą, że cała sytuacja trwała dosłownie kilka chwil. Niedoszły zabójca próbował także poderżnąć gardło zaatakowanemu mężczyźnie.


Sprawę opisuje m.in. „II Giornale”. Według dziennikarzy mężczyzna zaraz po popełnieniu przestępstwa próbował zbiec z miejsca zdarzenia. Policjantom udało się go na szczęście zatrzymać i aresztować. Marokańczyk obecnie znajduje się w więzieniu, gdzie oczekuje na wyrok za usiłowanie zabójstwa spowodowanego nienawiścią religijną.


Włoska prawica uważa, że ten kolejny już przypadek agresji uchodźców wobec innych mieszkańców jest powodem do zablokowania dalszej migracji muzułmanów. W swoim komentarzu jedna z przedstawicielek Partii Fratelli d’ Italia stwierdziła, że Włochy powinny bronić klasycznych i chrześcijańskich korzeni przed szerzącą się muzułmańską indoktrynacją. 

(źródło)

SKOMENTUJ

8+7 =