Muzułmanie ryzykują życiem swoich dzieci i odmawiają szczepionek, bo nie są..halal! 

Muzułmańska Rada Wielkiej Brytanii (MCB) wydała oświadczenie, w którym uznała oficjalnie, że szczepionka w sprayu Fluez jest niezgodna z zasadami islamu, dlatego dzieci wiernych Allahowi nie będą poddawane zabiegom profilaktycznym z użyciem tego leku. Rząd wzywa muzułmańskich rodziców do uczynienia wyjątku w kwestii leku, który przecież nie jest pokarmem.

Organizacja działająca na terenie Wielkiej Brytanii, która cieszy się poważaniem w środowiskach muzułmańskich zabroniła stosowania szczepionki na grypę. Powód? Zawiera w swoim składzie żelatynę, która pochodzi od świń, czyli zwierząt uznawanych przez muzułmanów za nieczyste.

Bardzo duża część muzułmanów na terenie całego UK zadeklarowała w związku z decyzją rady, że wycofa swoje dzieci z tej części programu opieki zdrowotnej i uniemożliwi im przyjęcia szczepionki przeciwko grypie. Naukowcy z Royal College of Public Health są zgodni co do tego, iż taka sytuacja doprowadzić może do ponownego wybuchu epidemii grypy, która może okazać się tragiczna w skutkach dla całej populacji.

Szczepionka została wprowadzona w 2013 roku i z powodzeniem podawana była zdrowym dzieciom. Istnieje możliwość pozbycia się z jej składu żelatyny, ale stosuje się ją tylko w przypadku, kiedy istnieje poważne ryzyko zachorowania. Naukowcy przerażeni wizją zarazy wezwali więc rząd do umożliwienia muzułmanom korzystania z takiej właśnie wersji leku, tak aby mogli pozostać w zgodzie z zasadami „halal”.

Z danych opublikowanych przez przedstawicieli brytyjskiej służby zdrowia wynika, że w rejonach zamieszkiwanych przez muzułmanów odsetek szczepionych dzieci jest znacznie niższy i stale spada.

Nie pierwszy raz obserwować możemy, jak fanatyczna wiara konkuruje ze zdrowiem dzieci...

(źródło 1, 2)

SKOMENTUJ

9+4 =
Cezar 04.08.2019 Niech nie przyjmują
Bratmat 04.08.2019 Ale islamiści nie potrzebują żadnych szczepionek. Ilość dzieci jaka posiada każda islamska rodzina gwarantuje utrzymanie gatunku. Dodatkowa korzyścią dla nich jest naturalna selekcja - przeżyją tylko najsilniejsi. W naszym nowoczesnym społeczeństwie musimy dbać o każdą duszę, gdyz tzw. cywilizowane rodziny mają zwykle jedno lub dwójkę potomków.
Aga 03.08.2019 Selekcja naturalna