Kobieta udawała nastoletniego chłopaka, aby uwodzić i molestować dziewczęta! Teraz trafi za kratki

Dorosła kobieta postanowiła podszywać się w Internecie pod 16-letniego chłopca. Wszystko po to, aby utrzymywać kontakty z nieletnimi dziewczętami. Za działania o charakterze pedofilskim, sąd skazał 21-latkę na 8 lat więzienia. Gemma Wats chowała się pod męskimi ubraniami i makijażem, aby uwodzić nastolatki i móc je molestować.

Polowania na młode i nieświadome zagrożenia dziewczęta, lesbijka prowadziła w sieci. Swoje ofiary wyszukiwała za pomocą portali społecznościowych. By uśpić ich czujność i je uwieść, przebierała się i udawała 16-letniego chłopca. W trakcie aktywności w świecie on-line, wymieniała z nastolatkami korespondencję, zawierającą intymne zdjęcia i wiadomości o erotycznym charakterze. 21-latka flirtowała z dziewczętami, pomimo że znaczna część z nich miała mniej niż 13 lat.

Kobieta była tak przekonująca i konsekwentna w swoich działaniach, że udało jej się nabrać nawet niektórych z rodziców dziewczynek, z którymi była w kontakcie. Opiekunowie ofiar Gemmy byli przekonani, że ich córki rozmawiają lub wchodzą w relację z rówieśnikiem, a nie dorosłą kobietą o pedofilskich skłonnościach. 

Skazana przez sąd kobieta posiadała kilka fałszywych kont w mediach społecznościowych. Swoje wymyślone alter ego – Jake’a Watona - opisywała jako zwykłego nastolatka, kochającego jazdę na deskorolce i dorabiającego w sklepie odzieżowym. Watts była tak zdolną manipulantką, że wiele z dziewcząt zgodziło się na spotkanie z nią i nawet kiedy prawda wyszła na jaw, udało się je uwieść. Dla wielu z nich była to pierwsza randka w życiu, dlatego tym bardziej 21-latka spowodowała swoimi intrygami trwałe rysy na psychikach ofiar.

Dewiantka wpadła po raz pierwszy w 2018 roku. W kwietniu pewna 14-latka zgłosiła na policję próbę napaści seksualnej, której dokonać miał 16-letni chłopak. Policja w trakcie śledztwa ustaliła, że za tożsamością wskazaną przez nastolatkę skrywa się Gemma Watts. Wtedy 21-latka trafiła do aresztu, ale wypuszczono ją za kaucją.

Kilka miesięcy później 21-latka została nakryta w trakcie molestowania 15-latki, której zaginięcie zgłosili funkcjonariuszom sami rodzice dziewczyny.

Kiedy zebrano już cały materiał dowodowy w tej sprawie, okazało się, iż kobiecie można udowodnić cztery podobne incydenty, a także skazać ją za posiadanie znacznej ilości zdjęć zawierających pornografię z udziałem nieletnich, w której weszła w posiadanie jako Jake Waton. Wiadomo, iż ofiar kobiety było znacznie więcej, a niektóre z nich nie mogą się otrząsnąć po tym, jak zostały oszukane.

Ze względu na delikatny charakter sprawy, śledztwo toczy się bardzo powoli. Funkcjonariusze badają każdy aspekt, jednak nie podają wszystkich informacji do mediów ze względu na wiek i dobro poszkodowanych.

(źródło)

Źródło

SKOMENTUJ

7-4 =