Ali Baba i 40-uchodźców w Amsterdamie. Biznesmen traci nieruchomość na rzecz nielegalnych imigrantów

Holenderski biznesmen po powrocie z wakacji zastał na terenie swojej nieruchomości w Amsterdamie 40. nieproszonych gości. Nielegalni imigranci postanowili zasiedlić lokal należący do mężczyzny, kiedy ten spokojnie wypoczywał na długo wyczekiwanym urlopie.

Saliz Ozcan to przedsiębiorca mieszkający i prowadzący swoją działalność na terenie Amsterdamu. W styczniu przejął wyżej wspomniany lokal, zainwestował w remont oraz jego renowację i planował wykorzystać go jako jeden z punktów należących do prowadzonej przez mężczyznę firmy samochodowej. Jednak kiedy powrócił z urlopu, dostrzegł, że jego plany będą musiały zaczekać. Budynek, w którego renowacje zainwestował Ozcan, został przejęty przez nielegalnych imigrantów, którzy nie otrzymali zgody na azyl w Holandii.

Kilkudziesięciu mężczyzn oprócz bezprawnego wtargnięcia na posesje w roli dzikich lokatorów, doszczętnie zrujnowało dopiero co odrestaurowane pomieszczenia. Zdemolowane wyposażenie, ściany oraz sterty śmieci to nie cały bilans strat, jakie poniósł przedsiębiorca w związku z nieproszonymi gośćmi. Brak higieny doprowadził do tego, że w budynku zagnieździły się szczury, myszy oraz insekty. W sieci krąży film, na którym widać jak imigranci bezprawnie zamieszkujący nieruchomość należącą do biznesmena zachowują się agresywnie zarówno do właściciela, jak i do ekipy stacji telewizyjnej, do której zgłosił się mężczyzna, aby nagłośnić sprawę. Uchodźcy byli na tyle bezczelni, że zagrozili Ozcanowi policją, jeśli nie opuści posesji, a raczej pobojowiska, które z niej pozostało.

Funkcjonariusze miejscowej policji odmówili komentarza w tej sprawie, uznając sprawę za niegodną pilnej interwencji.
Sytuacja jest bardzo podobna do tej, która miała miejsce w 2016 roku, kiedy mimo protestów właściciela nielegalni imigranci zostali siłą umieszczeni w hotelu należącym do włoskiego przedsiębiorcy w podeszłym wieku.

(źródło)

Źródło

SKOMENTUJ

5+7 =
Borys 28.08.2019 Powybijać te robactwo imigracyjne i po kłopocie.
Łukasz 26.08.2019 Ja bym się z nimi nie certolił...
TEN 26.08.2019 Bardzo dobrze... niecha dalej wybieraja idiotow do wladzy. Zero wspolczucia
23 26.08.2019 Wynajac mu pozostalo kilku roslych Ruskich bylych soldatow WDW...